اخبار ویژه

تهیه و توزیع ۶۷ بسته لوازم التحریر بین کارگران نیازمند

کد خبر : 18951
چهارشنبه 11 آبان 1401 - 23:19
.

با همکاری ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه انجام گرفت تعداد ۶۷ بسته لوازم التحریر بین کارگران نیازمند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمانی بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ، با همکاری ستاد اجرائی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان تعداد ۶۷ بسته کمک معیشتی لوازم التحریر بین کارگران نیازمند .

سرهنگ پاسدار یعقوب محسنی خواه مسؤل سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح در حاشیه این برنامه گفتند ؛ باتوجه به اینکه کارگران نقش اصلی در پیشرفت و آبادانی کشور را در دست دارند و توجه به معیشت و رفاه اجتماعی آنها در اولویت کاری و امری این سازمان می باشد و با لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری در ارتباط با رزمایش کمک مومنانه گفتند که چه خوب می شود اگر رزمایشی برای نیازمندان برگزار گردد  در این راستا تعداد ۶۷ بسته لوازم التحریر که شامل تعدادی دفتر تعداد مداد و خودکار یک عدد کیف و لوازم جانبی کمک آموزشی در دو مقطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی در بین فرزندان کارگران نیازمند تهیه و توزیع گردید .

وی افزود اند ؛ سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در چندین مرحله تعداد ۵۴۰ کیسه آرد و تعداد بیش از ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی بین کارگران نیازمند تهیه و توزیع نموده .

وی در ادامه افزود ؛ انشالله به یاری خداوند متعال در برنامه های آینده قصد داردیم رزمایش ها و برنامه های کمک معیشتی برای این قشر زحمتکش یعنی جامعه بزرگ کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد را در دست اقدام داریم .

 

ارسال توسط : کهگیلویه و بویراحمد
بازدید
دیدگاه