اخبار ویژه

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت 13 آبان ماه و تسخیر لانه جاسوسی

کد خبر : 18954
پنجشنبه 12 آبان 1401 - 13:05
.

متن بیانیه بدین شرح است .


بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۱۳ آبان به شرح ذیل است:

۱۳ آبان روز بسیار مهم برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود . روزی است که اوج استکبار ستیزی ملت شریف ایران اسلامی به رخ جهانیان کشیده شد . در این روز دانشجویان در پرتو حمایت معمار کبیر انقلاب اسلامی و با حمایت همه جانبه مردم رنج کشیده ایران از استکبار، خانه عنکبوتی آمریکای جنایاتکار را تسخیر و دسیسه ها و نیرنگ های آنان را بر همگان آشکار ساختند .

در این روز کارگران نیز پا به پای دیگر اقشار به حمایت از این حرکت غرور آفرین جوانان انقلابی آمدند و همه ساله نیز  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بویژه دانشجویان و دانش آموزان در سالروز پاسداشت یوالله ۱۳ آبان، نفرت و  انزجار خود را از رژیم زورگو و جنایتکار آمریکا که سالهاست با تحریم های ناجوانمردانه و ظالمانه خود علیه مظلومین و مستضعفین حلقه را تنگ کرده اند .

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد  نیز در راستای تحقق آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و نیز منویات مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب اسلامی ، آمادگی حداکثری را برای حضور پرشور کارگران در این راهپیمایی  اعلام می دارد و از همگان نیز دعوت می کند تا با حضور خود بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را به  جهانیان ثابت کنند  .

و من ا... التوفیق

روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

ارسال توسط : کهگیلویه و بویراحمد
بازدید
دیدگاه