اخبار ویژه

بیانیه جامعه بزرگ کارگری در محکوم کردن اغتشاشات و دعوت به حضور آحاد مردم در "اجتماع عظیم امّت رسول الله"

کد خبر : 18854
جمعه 8 مهر 1401 - 20:18
0

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر در سطح شهرستانها

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان کهگیلویه و بویراحمد: این سازمان ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر در سطح شهرستانها ، آحاد مردم را به حضور در "اجتماع عظیم امّت رسول الله" دعوت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

 

بسم الله الرَّحمن الرَّحیم

وَاتَّقوا فِتنَةً لا تُصیبَنَّ الَّذینَ ظَلَموا مِنکُم خاصَّةً ۖ وَاعلَموا أَنَّ اللَّهَ شَدیدُ العِقابِ
هتک حرمتی که این روزها به خیمه ها و پرچم های عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام شده و آتش زدن آنها و برخی صفحات قرآن مجید از سوی عده ای معلوم الحال به بهانه درگذشت یک شهروند ایرانی، خبری است که دل همه ارادتمندان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت را به درد می آورد و مصیبت عظیمی برای مردم متدین و مذهبی ایران اسلامی می باشد و به خداوند تبارک و تعالی از این معصیت بزرگ باید پناه برد.
در این چند روز که مزدوران و وطن فروشان داخلی با همراهی و تحریک رسانه‌های بیگانه خارجی، امنیت مردم عزیز ایران بزرگ را دستخوش آسیب قرار دادند و با جسارت به ساحت مقدس قرآن کریم، آتش‌زدن مساجد، توهین به پرچم کشور، تجاوز به حریم بانوان پاک سرشت ایرانی، تخریب اموال عمومی و شخصی مردم و هتک حرمت لوای عزای اباعبدالله‌الحسین (علیه‌السلام) چهره کریه، وحشیانه و غیر قابل اعتمادی از خود نشان دادند، ملت ما به خوبی دریافتند که این افراد نه مدافعان حقوق زنان بلکه متجاوزان به امنیت کشور هستند.
بدون شک این حرکت خفاش گونه معاندان انقلاب و نظام اسلامی همچون دیگر طرح ها و توطئه های آنان محکوم و منجر به شکست مفتضحانه خواهد شد.
به فضل خداوند این تهدید کوچک تبدیل به یک فرصت بزرگ برای افزایش بصیرت عمومی شود.
جامعه بزرگ کارگری ضمن تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی امنیتی و بسیج که با صبر و شکیبایی و متانت، درصدد خنثی نمودن توطئه دشمنان ایفاء نقش می‌نمایند و محکوم کردن اغتشاشات و اعلام انزجار از برهم زنندگان آرامش مردم، از مسئولین محترم قوه قضائیه مصرانه درخواست دارد با عوامل توهین کننده به مقدسات و برهم زنندگان امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطع نموده و آنان را به سزای جنایت خودشان برسانند.
تجربه بیش از چهار دهه ی انقلاب اسلامی نشان داده است که جامعه ما جامعه ای دین باور و دارای غیرت اسلامی است که این گونه حرکت های مذبوحانه، نظام اسلامی را از پیگیری مقتدرانه تحقق آرمانها و ارزش های دینی اش بازنخواهد داشت،
” فَأَمَّا الزَّبَدُ فَیَذْهَبُ جُفَاءً”.

ارسال توسط : کهگیلویه و بویراحمد
بازدید
دیدگاه