اخبار

به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد .

اردوی جهادی با طعم خدمت در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج+ تصاویر

به منظور تحقق شعار سال اردوی جهادی تخصصی در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج از ۱ کارگاه تولیدی البسه و ۱ کارگاه بلوک‌زنی بازید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت گرامی‌داشت روز بسیج کارگری میز خدمت جهادی و خدمت تخصصی با همکاری سازمان بسیج ادارات و کارمندان، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج برگزار شد.

با توجه به اینکه هدف سازمان بسیج ادارات و کارمندان و سازمان بسیج کارگری استان کمک به کارآمدی نظام اداری کشور و بهبود وضعیت مردم و کمک به رونق تولید و به حرکت در آوردن چرخه تولید در استان بوده به همین مناسبت در سال ۱۴۰۰ اولویت کاری این ۲ سازمان اجرای میز خدمت تخصصی در راستای نام‌گذاری سال و برای کمک به حرکت درآوردن چرخه تولید در استان است.

مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه فتح استان در بازدید از شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج گفت: بر این باور هستیم که هیچ کارخانه و کارگاه تولیدی نباید به‌ علت بدهی تعطیل و هیچ کارگری نباید بیکار شود. ارژنگ تند پور افزود: می‌توان با هم‌ افزایی، همکاری و تعامل دستگاه‌های مربوطه مشکل کارگاه‌های تولیدی استان را رفع کرده تا کار به‌ جایی کشیده نشود که کارخانه ای تعطیل و یا کارگری بیکار شود.

گفتنی است اعضای این اردوی جهادی تخصصی در شهرک صنعتی فرودگاه یاسوج از ۱ کارگاه تولیدی البسه و ۱ کارگاه بلوک‌زنی بازید کردند و در این بازدید مصوب شد که کارگاه یا کارفرمای تولیدکننده البسه بیمارستانی باید محل کارگاه را با نظر مرکز بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی آماده بکار کنند همچنین مجوز تولید از طریق دانشگاه علوم پزشکی پیگیری و صادر شود و بعد از صدور مجوز گارگاه شروع به تولید کند.

دانشگاه علوم پزشکی نیز طرح البسه را به کارفرما ارائه و بانک عامل بعد از شروع بکار باقیمانده تسهیلات را واگذار و در پایان برای گسترش کارگاه بانک کار آفرین امید استان کهگیلویه بویراحمد تسهیلات مورد نیاز در اختیار کارگاه قرار دهد.

تصاویر در زیر آمده است؛

عکسها : 

اضافه کردن دیدگاه جدید