25 دى 1399 - 12:19
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد .
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کهگیلویه و بویراحمد اسامی برگزیدگان مسابقه بزرگ کتابخوانی «چهل چراغ » را اعلام کرد.
16 دى 1399 - 02:58
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد .
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد .به مناسبت یکمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سومین روز از هفته مقاومت در در مراسمی از خانواده اولین شهید مدافع حرم سردار ستار اورنگ تجلیل به عمل آوردند ،
14 دى 1399 - 02:25
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد . در اولین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سیلمانی در پایگاه شرکت نفت با حضور جناب سرهنگ محسنی خواه مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه جناب سروان هادی طاهری فرمانده حوزه شهدای کارگری یاسوج و فرمانده پایگاه شرکت نفت در پایگاه شرکت نفت مراسمی برگزار شد، که در این مراسم از خانواده شهید بختیاری و شهید محمد زاده تجلیل شدند.
12 دى 1399 - 10:51
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
سرهنگ محسنی خواه مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح در پیامی درگذشت آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت گفت.
04 دى 1399 - 12:52
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
به گزارش خبرگزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد ، این سازمان در نظر دارد به مناسبت یکمین سالروز شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی مسابقه چهل چراغ و با موضوغ چهل فراز از وصیت نامه سردار دلها برگزار کند..سرهنگ یعقوب محسنی خواه در این رابطه خاطر نشان کردند : این مسایقه در بین سه حوزه مقاومت کارگری یاسوج ، گچساران ، دهدشت برگزار خواهد شد و به سه نفر اول مسابقه جوایز نفیسی اهداء خواهد شد
01 آذر 1399 - 06:05
به گزارش خبر گزاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد . سرهنگ محسنی خواه مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در پیامی اعطای درجه سرتیپ دومی را به مسولیت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور را تبریک گفت.

صفحات